BAS70DW-06-TP
DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT363
Paket/Kılıf
6-TSSOP
Seri / Aile Numarası
BAS70DW
BAS70DW-06-TP Hakkında
BAS70DW-06-TP, Micro Commercial Components tarafından üretilen, 70V Schottky diyot dizisidir. 2 çift ortak anot (2 Pair Common Anode) konfigürasyonunda tasarlanan bu komponent, 6-TSSOP (SOT-363) yüzey montajlı paket içinde gelir. Diyot başına 70mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip ve maksimum 1V ileri gerilime (15mA'de) sahiptir. 5ns ters toparlanma süresine (trr) sahip olması, hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılmaya uygun kılar. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklık aralığında stabil performans sunar. Güç kaynakları, darbe devreler, RF uygulamaları ve düşük güçlü doğrultma devreleri gibi çeşitli uygulamalarda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 70mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 50 V
Diode Configuration 2 Pair Common Anode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 125°C
Package / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 5 ns
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package SOT-363
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 70 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 15 mA