BAS7005WE6327HTSA1
DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323
Paket/Kılıf
SC-70
Seri / Aile Numarası
BAS7005
BAS7005WE6327HTSA1 Hakkında
BAS7005WE6327HTSA1, Infineon Technologies tarafından üretilen, 70V Schottky diyot dizisidir. SOT-323 (SC-70) SMD paketinde sunulan bu komponent, 1 çift ortak katot konfigürasyonunda iki diyot içerir. Doğrultma uygulamalarında, güç kaynakları, anahtarlama devrelerinde ve sinyal koruma uygulamalarında kullanılır. 70mA doğrultma akımı, 1V ön yönlü gerilimi ve 100ps reverse recovery time ile hızlı anahtarlama gerektiren düşük voltaj uygulamalarına uygundur. -150°C maksimum bağlantı noktası sıcaklığında çalışır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 70mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 50 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case SC-70, SOT-323
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 100 ps
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package SOT-323
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 70 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 15 mA