BAS70-08SFILM
DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT323
Paket/Kılıf
6-TSSOP
Seri / Aile Numarası
BAS70
BAS70-08SFILM Hakkında
BAS70-08SFILM, STMicroelectronics tarafından üretilen 3 bağımsız Schottky diyotundan oluşan bir diyot dizisidir. 70V ters voltaj toleransı ve 70mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahiptir. Surface Mount montajı için SOT-323 (6-TSSOP, SC-88, SOT-363) paketinde sunulmaktadır. 1V maksimum forward voltaj (15mA'de) ve 10µA ters sızıntı akımı (70V'de) özellikleriyle, düşük sinyal hızına sahiptir. -40°C ile +150°C arasında çalışabilir. Anahtarlama devreleri, güç yönetimi, koruma devreleri ve RF uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Not: Bu ürün artık üretilmemektedir (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 70mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 10 µA @ 70 V
Diode Configuration 3 Independent
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Part Status Obsolete
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package SOT-323-6L
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 70 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 15 mA