BAS70-05T-7-F
DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT523
Paket/Kılıf
SOT-523
Seri / Aile Numarası
BAS70
BAS70-05T-7-F Hakkında
BAS70-05T-7-F, Diodes Incorporated tarafından üretilen yüksek hızlı Schottky diyot dizisidir. SOT-523 yüzey montajlı paketinde sunulan bu komponent, 70V ters voltaj kapasitesine sahiptir. Common cathode konfigürasyonunda tasarlanan diyot çifti, ortalama 70mA doğrultulmuş akım kapasitesi sunmaktadır. 5ns ters iyileşme süresi (trr) ile hızlı anahtarlama özellikleri nedeniyle güç kaynakları, yüksek hızlı anahtarlama devreler ve RF uygulamalarında kullanılır. -55°C ile +125°C arasında çalışabilir ve 100nA @ 50V düşük kaçak akımı karakteristiğine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 70mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 50 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 125°C
Package / Case SOT-523
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 5 ns
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package SOT-523
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 70 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 15 mA