BAS70-05-G3-18
DIODE ARRAY SCHOTTKY 70V SOT23
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
BAS70-05
BAS70-05-G3-18 Hakkında
BAS70-05-G3-18, Vishay tarafından üretilen yüksek hızlı Schottky diyot dizisidir. SOT-23-3 paketinde sunulan bu komponent, ortak katot yapılandırmasında iki diyot içerir. 70V ters voltaj ve 200mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip olan diyot, düşük ileri voltaj düşüşü (1V @ 15mA) ve hızlı reverse recovery time'ı (5ns) ile karakterizedir. 100nA ters sızıntı akımı (@50V) ile düşük kaçak akıma sahiptir. Maksimum işletme sıcaklığı 125°C olan bu bileşen, düşük güçlü anahtarlama uygulamaları, RF dedektörler, güç kaynakları ve bilgisayar ekipmanlarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 200mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 50 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 125°C (Max)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 5 ns
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package SOT-23-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 70 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 15 mA