BAS40LT1
DIODE SCHOTTKY 40V SOT23
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
BAS40
BAS40LT1 Hakkında
BAS40LT1, 40V maksimum ters gerilim değerine sahip yüksek hızlı Schottky diyotudur. SOT-23 (TO-236) yüzey montajlı pakette sunulan bu bileşen, 120mA ortalama doğrultulmuş akımı ve 1V ileri gerilimi ile düşük güç uygulamalarında kullanılır. 5pF kapasitansı ile küçük sinyal hızında çalışan bu diyot, anahtarlama güç kaynakları, VF düşürücü devreler, lojik seviyelendirme ve RF uygulamalarında yer bulur. 1µA ters sızıntı akımı ile iyi kapalı durum özellikleri sağlar. Bileşen Haziran 2015 tarihinde üretim sonlandırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 5pF @ 1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 120mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 25 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Obsolete
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package SOT-23-3 (TO-236)
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 40 mA