BAS4006E6433HTMA1
DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT23
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
BAS4006
BAS4006E6433HTMA1 Hakkında
BAS4006E6433HTMA1, Infineon Technologies tarafından üretilen SOT-23 paketinde Schottky diyot dizisidir. 40V reverse voltage ile çalışan bu bileşen, ortak anode yapısında bir çift diyot içerir. Maksimum 120mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip olup, 1V forward voltage ile düşük güç kaybı sağlar. 100ps reverse recovery time ile hızlı anahtarlama özellikleri nedeniyle güç dönüşüm devrelerinde, anahtarlamalı güç kaynakları, AC/DC konvertörleri ve yüksek frekanslı uygulamalarda kullanılır. 150°C maksimum çalışma sıcaklığı ile endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarına uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 120mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 30 V
Diode Configuration 1 Pair Common Anode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 100 ps
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package PG-SOT23
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 40 mA