BAS4005WE6327BTSA1
DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT323
Paket/Kılıf
SC-70
Seri / Aile Numarası
BAS4005WE
BAS4005WE6327BTSA1 Hakkında
BAS4005WE6327BTSA1, Infineon Technologies tarafından üretilen Schottky diyot dizisidir. SC-70 / SOT-323 yüzey montajlı pakete sahip bu bileşen, ortak katot konfigürasyonunda iki adet diyot içerir. 40V ters gerilim dayanımı ve maksimum 1V ileri gerilim düşümü (40mA'de) ile düşük enerji kaybı sağlar. 120mA ortalama doğrultma akımı ve 100ps geri kazanım zamanı ile hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılabilir. 150°C maksimum bağlantı noktası sıcaklığında çalışır. Güç yönetimi, anahtarlayıcı besleme kaynakları, RF uygulamaları ve lojik seviyesi dönüştürme devrelerinde yaygın olarak uygulanır. Ürün durumu itibariyle üretim durdurulmuştur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 120mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 1 µA @ 30 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 150°C (Max)
Package / Case SC-70, SOT-323
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 100 ps
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package SOT-323
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 40 mA