BAS40-05-G3-18
DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT23
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
BAS40-05
BAS40-05-G3-18 Hakkında
BAS40-05-G3-18, Vishay tarafından üretilen yüksek hızlı Schottky diyot dizisidir. SOT-23-3 yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, 1 çift common cathode konfigürasyonuna sahiptir. 40V maksimum ters voltaj ile tasarlanmış olup, 200mA ortalama doğrultulmuş akımı ve 1V maksimum ileri voltajı (40mA'de) ile çalışabilir. 5ns ters kurtarma zamanı ile hızlı anahtarlama özellikleri sunan bu diyot, düşük sızıntı akımı (30V'de 100nA) ile karakterize edilmiştir. -40°C ile +125°C arasında çalışabilir. Güç kaynakları, anahtarlama devreleri, RF uygulamaları ve düşük voltaj doğrultma uygulamalarında sıkça kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) 200mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 30 V
Diode Configuration 1 Pair Common Cathode
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 125°C (Max)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 5 ns
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package SOT-23-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 40 mA