BAS40-00-HE3-08
DIODE SCHOTTKY 40V 200MA SOT23
Paket/Kılıf
TO-236-3
Seri / Aile Numarası
BAS40
BAS40-00-HE3-08 Hakkında
BAS40-00-HE3-08, Vishay tarafından üretilen 40V rated Schottky diyottur. 200mA ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip bu bileşen, hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. SOT-23-3 yüzey montaj paketinde sunulan diyot, 5ns ters toparlanma zamanı (reverse recovery time) ile düşük kapasitansı nedeniyle RF uygulamaları, anahtarlama kaynakları ve güç yönetimi devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. 1V maksimum ileri gerilim düşüşü (Vf @ 40mA) ile verimli enerji dönüşümü sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 5pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 200mA
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 30 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction 125°C (Max)
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Part Status Active
Reverse Recovery Time (trr) 5 ns
Speed Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Supplier Device Package SOT-23-3
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 40 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 40 mA