BAS3005A02VH6327XTSA1
DIODE SCHOTTKY 30V 500MA SC79-2
Paket/Kılıf
SC-79
Seri / Aile Numarası
BAS3005A02VH
BAS3005A02VH6327XTSA1 Hakkında
Infineon Technologies tarafından üretilen BAS3005A02VH6327XTSA1, 30V maksimum ters voltaj ve 500mA DC ortalama doğrultulmuş akım kapasitesine sahip bir Schottky diyottur. SC-79 (SOD-523) yüzey monte paketinde sunulan bu hızlı iyileşme diyotu, 500ns altında recovery süresine sahiptir. 5V'ta 15pF kapasitansa ve 500mV maksimum ileri voltaj düşüşüne sahiptir. -55°C ile 125°C arasında çalışan bu bileşen, anahtarlama devreleri, güç uygulamaları, RF dedektörleri ve yüksek hızlı anahtarlama uygulamalarında kullanılır. Düşük ileri voltaj düşüşü ve hızlı anahtarlama özelliği sayesinde enerji verimliliğini artırır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Capacitance @ Vr, F 15pF @ 5V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io) 500mA (DC)
Current - Reverse Leakage @ Vr 300 µA @ 30 V
Diode Type Schottky
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 125°C
Package / Case SC-79, SOD-523
Part Status Active
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package PG-SC79-2
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 30 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 500 mV @ 500 mA