B59901D0100A040
THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B59901D0100A040
B59901D0100A040 Hakkında
EPCOS B59901D0100A040, 100 Ohm nominal direnç değerine sahip PTC (Positive Temperature Coefficient) termistördür. Radial kasa tipi ile PCB üzerine through-hole montajı için tasarlanmıştır. 25°C referans sıcaklıkta 100 Ohm'luk direnç gösterir ve 90°C ile 130°C arasında çalışır. PTC termistörler sıcaklığa bağlı olarak dirençleri artan yarı iletken elemanlar olup, aşırı akım koruması, ısıl kontrol ve sıcaklık sensörü uygulamalarında kullanılır. Bileşen şu anda üretilmemektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Mounting Type PCB, Through Hole
Operating Temperature 90°C ~ 130°C
Package / Case Radial
Part Status Obsolete
Resistance @ 25°C 100 Ohms