B58611K1100A003
PRESSURE SENSOR AKR 0.100 D40
Seri / Aile Numarası
B58611K1100A003
B58611K1100A003 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B58611K1100A003, AKR 0.100 D40 basınç sensörü, düşük basınç ölçüm uygulamaları için tasarlanmıştır. Wheatstone Bridge çıkış tipine sahip bu vented gauge sensörü, maksimum 50 kPa (7.25 PSI) basınç kapasitesiyle çalışır. 0-50 mV çıkış aralığı ile 5V beslemede, ±2% doğruluk sağlar. -30°C ile +85°C arasında güvenli işletim temperatur aralığına sahip olup, 8-DIP modüler paketlemesi ile PCB'ye direkt monte edilebilir. Barbless port tasarımı ve PC pin termination ile HVAC sistemleri, endüstriyel gaz basınç izleme, tıbbi cihazlar ve çeşitli düşük basınç ölçüm sistemlerinde kullanılmaktadır. 10V besleme gerilimi gerektirir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Accuracy ±2%
Applications Board Mount
Maximum Pressure 7.25PSI (50kPa)
Operating Pressure 1.45PSI (10kPa)
Operating Temperature -30°C ~ 85°C
Output 0 mV ~ 50 mV (5V)
Termination Style PC Pin
Voltage - Supply 10V