B57891S0104F008
THERM NTC 100KOHM 4450K DISC
Seri / Aile Numarası
B57891S0104F
B57891S0104F008 Hakkında
EPCOS B57891S0104F008, 100kΩ nominal dirençli NTC (Negative Temperature Coefficient) termistördür. -40°C ile 125°C arasında çalışabilen bu komponent, sıcaklık ölçümü ve kontrol uygulamalarında kullanılır. B değeri 4450K olan sensör, ±1% direnç ve B değeri toleransına sahiptir. 4.5mm çapında disk paketinde sunulan through-hole montaj tipindeki termistör, 200mW maksimum güç tüketimi ile elektronik cihazlarda sıcaklık sensorü, hava koşul kontrolü, termal yönetim ve suyu başlatan devre uygulamalarında tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±1%
B25/100 4450K
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Disc, 4.5mm Dia x 4.5mm W
Part Status Active
Power - Max 200 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 100k
Resistance Tolerance ±1%