B57891M0222J000
THERM NTC 2.2KOHM 3900K DISC
Seri / Aile Numarası
B57891M0222J
B57891M0222J000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B57891M0222J000, 2.2kΩ nominal dirençe sahip NTC (Negative Temperature Coefficient) termistördür. B değeri 3900K olan bu komponent, -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında doğrusal olmayan sıcaklık ölçümü sağlar. Through-hole montaj tipi ile disk şekilli gövdeye (3.5mm Dia x 3.5mm) sahiptir. 200mW maksimum güç kapasitesi ile sınırlandırılmıştır. ±5% direnç toleransı ve ±3% B değeri toleransı ile üretilmiştir. Sıcaklık kontrolü, dedektörü ve kompanzasyon uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±3%
B25/100 3900K
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Disc, 3.5mm Dia x 3.5mm W
Part Status Active
Power - Max 200 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 2.2k
Resistance Tolerance ±5%