B57861S0503H040
THERMISTOR NTC 50KOHM 3760K BEAD
Seri / Aile Numarası
B57861S0503H
B57861S0503H040 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B57861S0503H040 NTC termistörü, 25°C'de 50kΩ nominal dirençe sahip bir sıcaklık sensörüdür. -55°C ile 155°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Bead tipi paket yapısına sahip olan bu termistör, serbest asılı montaj türünü destekler. B25/100 değeri 3760K olan sensör, ±1% B-value toleransı ve ±3% direnç toleransıyla belirtilmiştir. Maksimum 60mW güç tüketimini taşır. İçeriği sıcaklık ölçümü, kompanzasyon ve kontrol uygulamalarında kullanılan NTC (Negatif Isıl Katsayı) termistörüdür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±1%
B25/100 3760K
Mounting Type Free Hanging
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Package / Case Bead
Part Status Active
Power - Max 60 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 50k
Resistance Tolerance ±3%