B57820M0841J000
THERMISTOR NTC 840OHM
Seri / Aile Numarası
B57820M0841J
B57820M0841J000 Hakkında
EPCOS B57820M0841J000, 840 Ohm nominal değere sahip NTC (Negatif Sıcaklık Katsayısı) termistördür. -55°C ile 155°C arasında geniş çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilen bu bileşen, sıcaklık ölçümü ve kontrol uygulamalarında tercih edilir. ±5% direnç toleransı ve 180 mW maksimum güç derecelemesi ile karakterize edilen termistör, HVAC sistemleri, beyaz eşya, otomotiv uygulamaları ve endüstriyel sıcaklık sensörleri gibi birçok alanda kullanılmaktadır. EPCOS tarafından üretilen aktif ürün olarak tedarik edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Part Status Active
Power - Max 180 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 840
Resistance Tolerance ±5%