B57621C0684K062
THERMISTOR NTC 680K OHM B-4250 1
Seri / Aile Numarası
B57621C0684K
B57621C0684K062 Hakkında
EPCOS B57621C0684K062 bir NTC (Negative Temperature Coefficient) termistördür. 680kΩ nominal dirençe sahip olan bu bileşen, -55°C ile 125°C arasında çalışmak üzere tasarlanmıştır. Surface Mount paket tipi ile 1206 (3216 Metric) kasa boyutunda sunulan termistör, sıcaklık ölçümü ve sıcaklık kontrolü uygulamalarında kullanılır. B değeri ±3% toleransa sahiptir. Maksimum güç tüketimi 300mW'dir. Dirençi ±10% toleransa sahiptir. Ölçüm, ısı kontrolü, hava durumu istasyonları ve tıbbi alet uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±3%
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Part Status Obsolete
Power - Max 300 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 680k
Resistance Tolerance ±10%