B57619C473J60
THERMISTOR NTC 47KOHM 3860K 0603
Seri / Aile Numarası
B57619C473J
B57619C473J60 Hakkında
EPCOS B57619C473J60, 47kΩ nominal dirençli Surface Mount NTC termistördür. 0603 (1608 Metric) paketinde sunulan bu sıcaklık sensörü, -55°C ile 125°C aralığında çalışmaktadır. B25/100 değeri 3920K, B25/50 değeri 3860K olan bileşen, ±3% B value toleransı ile hassas sıcaklık ölçümü sağlar. 180mW maksimum güç tüketimi ile düşük enerji uygulamalarında kullanılabilir. Direnç toleransı ±5%'dir. NTC termistörler sıcaklık sensörleme, termal korumasyon, sıcaklık kompansasyonu ve iklim kontrol sistemlerinde yaygın olarak uygulanır. Bileşen şu anda Obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±3%
B25/100 3920K
B25/50 3860K
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Part Status Obsolete
Power - Max 180 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 47k
Resistance Tolerance ±5%