B57550G0202H000
THERMISTOR NTC 2KOHM 3420K BEAD
Seri / Aile Numarası
B57550G0202H
B57550G0202H000 Hakkında
EPCOS B57550G0202H000, 2kΩ nominal dirence sahip bir NTC (Negatif Sıcaklık Katsayılı) termistördür. B değeri 3420K olan bu bead tipi termistör, -55°C ile 200°C arasında çalışmakta ve ±3% direnç toleransı sunmaktadır. 32mW maksimum güç derecelendirmesine sahip olan komponent, sıcaklık ölçümü, kontrol ve kompanzasyon uygulamalarında kullanılır. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilir. Cam kaplamalı bead paket yapısı, kimyasal dirençlilik ve mekanik dayanıklılık sağlar. Eski tasarımlar için kullanımı önerilmemektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B25/100 3436K
B25/85 3420K
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Package / Case Bead, Glass
Part Status Not For New Designs
Power - Max 32 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 2K
Resistance Tolerance ±3%