B57541G1502H000
THERMISTOR NTC 5KOHM BEAD
Seri / Aile Numarası
B57541G1502H
B57541G1502H000 Hakkında
B57541G1502H000, EPCOS tarafından üretilen cam boncuk tipinde NTC (Negatif Sıcaklık Katsayısı) termistördür. 25°C'de 5kΩ nominal dirençle, -55°C ile 250°C arasında sıcaklık ölçümü ve kontrolü için kullanılır. ±1% B değeri toleransı ve ±3% direnç toleransı sunarak yüksek doğruluk sağlar. Through-hole montaj tipine uygun olup, maksimum 18mW güç yayınlayabilir. HVAC sistemleri, endüstriyel termostat uygulamaları, sıcak su ürünleri ve sıcaklık telemetri sistemlerinde yaygın olarak uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±1%
B25/100 3497K
B25/85 3483K
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Package / Case Bead, Glass
Part Status Active
Power - Max 18 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 5k
Resistance Tolerance ±3%