B57421V2681H62
THERMISTOR NTC 680OHM 3940K 0805
Seri / Aile Numarası
B57421V2681
B57421V2681H62 Hakkında
EPCOS B57421V2681H62, 0805 yüzey montajlı NTC termistördür. 25°C'de 680Ω nominal direnç değeri ile -55°C ile +125°C arasında sıcaklık ölçüm ve kontrol uygulamalarında kullanılır. B25/100 değeri 4000K, B25/50 değeri 3940K olan bu bileşen, sıcaklığa duyarlı direnç değişimi sayesinde sıcaklık sensörü, ısıl koruma ve ısıl telafi devrelerinde yaygın olarak uygulanmaktadır. ±3% dirençtolransı ile istikrarlı performans sağlar. Maksimum güç tüketimi 210 mW'tır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±3%
B25/100 4000K
B25/50 3940K
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Part Status Obsolete
Power - Max 210 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 680
Resistance Tolerance ±3%