B57411V2221J62
THERMISTOR NTC 220OHM 3500K 0805
Seri / Aile Numarası
B57411V2221J
B57411V2221J62 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B57411V2221J62, 220 Ohm nominal dirençte Surface Mount NTC termistördür. 0805 (2012 Metric) kasa tipi ile kompakt uygulamalara uygun tasarlanmıştır. B25/100 değeri 3550K olan bu termistör, -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklık aralığında güvenilir sıcaklık ölçüm ve kontrol uygulamalarında kullanılır. Maksimum 210 mW güç kapasitesi ile, tıbbi cihazlar, beyaz eşya, otomotiv elektroniksi ve endüstriyel sıcaklık sensör sistemlerinde tercih edilen bir komponenttir. ±5% direnç toleransı ve ±3% B value toleransı ile başlangıç değerlerinde tutarlılık sağlar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±3%
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Part Status Obsolete
Power - Max 210 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 220
Resistance Tolerance ±5%