B57371V2473J060
THERMISTOR NTC 47KOHM 4386K 0603
Seri / Aile Numarası
B57371V2473J
B57371V2473J060 Hakkında
EPCOS (TDK) B57371V2473J060, 47kΩ nominal değere sahip Surface Mount NTC (Negatif Sıcaklık Katsayılı) termistördür. 0603 (1608 Metric) SMD kasa tipinde üretilen bu bileşen, -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. B25/85 değeri 4455K ve B25/100 değeri 4480K olan bu termistör, ±3% B Value toleransı ile yüksek uyum sağlar. 180mW maksimum güç derecelendirmesi ve ±5% direnç toleransı ile, sıcaklık ölçüm ve kompenzasyon devreleri, NTC sensör uygulamaları, ısıl koruma sistemleri ve sıcaklık kontrolü gerekli endüstriyel ve tüketici elektronikleri uygulamalarında kullanılır. Yüksek kararlılık ve güvenilir performans sağlayan EPCOS ürünüdür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±3%
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Part Status Active
Power - Max 180 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 47k
Resistance Tolerance ±5%