B57342V5103H060
THERMISTOR NTC 10KOHM 3590K 0603
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
0603 (1608 Metric)
Seri / Aile Numarası
B57342V5103H
B57342V5103H060 Hakkında
EPCOS B57342V5103H060, 0603 SMD paketinde sunulan NTC termistördür. 25°C'de 10 kΩ nominal dirençe sahip bu bileşen, -40°C ile +150°C arasında çalışmak üzere tasarlanmıştır. B25/50 değeri 3590K olan termistör, sıcaklık ölçüm ve kontrol uygulamalarında kullanılır. ±3% direnç toleransı ve ±3% B value toleransı ile karakteristikleri kontrol edilmiştir. Maksimum 180 mW güç tüketimine dayanan bu sensör, giyilebilir elektronik, HVAC sistemleri, medikal cihazlar, oto elektrik devreleri ve ısı yönetim sistemlerinde sıcaklık algılama elemanı olarak uygulanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±3%
B25/100 3650K
B25/50 3590K
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Part Status Active
Power - Max 180 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 10k
Resistance Tolerance ±3%