B57321V2471K60
THERMISTOR NTC 470OHM 3940K 0603
Seri / Aile Numarası
B57321V2471K
B57321V2471K60 Hakkında
EPCOS B57321V2471K60, 470 Ohm'luk NTC (Negative Temperature Coefficient) termistördür. 0603 (1608 Metric) yüzey montaj paketinde sunulan bu bileşen, -55°C ile 125°C arasında çalışır. B25/100 değeri 4000K ve B25/50 değeri 3940K'dir. Maksimum 180 mW güç tüketim kapasitesine sahiptir. Sıcaklık ölçümü, sıcaklık kompenzasyonu, ısıl koruma ve NTSC uygulamalarında kullanılır. ±10% direnç toleransı ve ±3% B değer toleransıyla sunulur. Üretici EPCOS (TDK) tarafından üretilen bu ürün şu anda emekli statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±3%
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Part Status Obsolete
Power - Max 180 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 470
Resistance Tolerance ±10%