B57321V2152H60
THERM NTC 1.5KOHM 3940K 0603
Seri / Aile Numarası
B57321V2152H60
B57321V2152H60 Hakkında
B57321V2152H60, EPCOS (TDK) tarafından üretilen yüksek hassasiyetli NTC termistördür. 1.5kΩ nominal dirençli bu Surface Mount bileşeni, -55°C ile 125°C arasında sıcaklık ölçüm ve kontrolü uygulamalarında kullanılmaktadır. 0603 (1608 Metric) paket tipinde sunulan komponent, B25/100 değeri 4000K ve B25/50 değeri 3940K ile karakterize edilmiştir. ±3% direniş toleransı ve ±3% B Value toleransı sayesinde önemli sıcaklık sensörlü cihazlarda (termostat, ısıtma sistemleri, HVAC, tıbbi cihazlar, endüstriyel kontrol sistemleri) tercih edilir. 180 mW maksimum güç derecelendirmesi ile entegre edileceği devrelere uyumlu çalışır. Bileşen üretimi sonlandırılmış olup, stok kontrol edilmelidir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±3%
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Part Status Obsolete
Power - Max 180 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 1.5k
Resistance Tolerance ±3%