B57311V2221H60
THERMISTOR NTC 220OHM 3500K 0603
Seri / Aile Numarası
B57311V2221H60
B57311V2221H60 Hakkında
EPCOS B57311V2221H60, Surface Mount 0603 paketinde üretilen NTC termistördür. 25°C'de 220 Ohm nominal direnç değerine sahip bu bileşen, B25/100 değeri 3550K olan negatif sıcaklık katsayılı bir sensördür. -55°C ile +125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir ölçüm sağlar. Maksimum 180 mW güç tüketiminde nominal özellikleri koruyan bu termistör, sıcaklık ölçümü ve kontrol uygulamalarında, elektronik cihazlarda sıcaklık kompenzasyonu ve sensör aplikasyonlarında yaygın olarak kullanılır. ±3% direnç toleransı ve ±3% B value toleransı ile yüksek tutarlılık sunar.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
B Value Tolerance ±3%
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Part Status Obsolete
Power - Max 180 mW
Resistance in Ohms @ 25°C 220
Resistance Tolerance ±3%