B43896A9226M004
CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43896A9226M
B43896A9226M004 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43896A9226M004, 22 µF kapasitansa ve 400 V nominal gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ile sağlanan bu kondansatör, -25°C ile 125°C arasında çalışmaya uygun olup, 125°C'de 3000 saat ömür garantisi verir. 100 kHz'de 256 mA ripple akım taşıma kapasitesine sahip olup, 120 Hz'de 12.1 Ohm ESR değerine sahiptir. Automotive uygulamalarında gücü katlayan, filtre ve düzeltme devrelerinde kullanılan bu bileşen artık üretimi durdurulmuş durumdadır.
Applications Automotive
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 12.1Ohm @ 120Hz
Impedance 2.53 Ohms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 256 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V