B43890C5226M000
CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43890C5226M
B43890C5226M000 Hakkında
EPCOS B43890C5226M000, 22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, amplifikatörler ve motor kontrol devrelerinde yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 15000 saat yaşam süresi garantilenir. 100 kHz'de 588 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Through Hole montajı ile geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur. Not: Bu parça üretimi durdurulmuş (obsolete) olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 588 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V