B43890A9476M000
CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43890A9476M
B43890A9476M000 Hakkında
EPCOS B43890A9476M000, 47 µF kapasitanslı, 400V rated voltaj ile çalışabilen radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 15000 saat lifetime garantisine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB üzerinde kolayca entegre edilebilir. 100 kHz'de 1.061 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtre uygulamaları ve diğer genel amaçlı devreler başta olmak üzere endüstriyel ve tüketici elektronikleri ürünlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.061 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V