B43888F2476M000
CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43888F2476M
B43888F2476M000 Hakkında
EPCOS B43888F2476M000, 47 µF kapasitans değeri ve 200V rated voltage ile radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans aralığında çalışan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 120Hz'de 7.1Ohm ESR (Equivalent Series Resistance) değerine sahiptir. 100 kHz'de 640 mA ripple current kapasitesi bulunan bu kondansatör, Through Hole montaj tipiyle PCB'ye monte edilir. Radial, Can paketleme ile sunulan komponent, güç kaynakları, filtreleme ve dekouplaj uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Part Status olarak obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7.1Ohm @ 120Hz
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 640 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V