B43888C9226M008
CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43888C9226M
B43888C9226M008 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43888C9226M008, 22 µF kapasitans değerine ve 400 V nominal voltaj ile tasarlanan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montajı ile PCB'lere doğrudan yerleştirilme özelliğine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilen bu polar kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 12.000 saat ömür garantisi sunur. 100 kHz yüksek frekansda 750 mA ripple akım kapasitesiyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. Ürün üretimi sonlandırılmış (Obsolete) olup, stok kısıtlı olabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 750 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V