B43888C9226M001
CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43888C9226M
B43888C9226M001 Hakkında
EPCOS B43888C9226M001, 22 µF kapasiteli 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile Through Hole montajına uygun olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans değeri ile üretilen kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 12000 saat yaşam süresi garantisi sunmaktadır. 100 kHz'de 750 mA ripple current kapasitesi ile power supply, audio amplifier ve filtreleme devrelerinde uygulanabilir. Polar yapısı nedeniyle doğru polaritede bağlanması gerekmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 750 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V