B43888C5476M
CAP ALUM 47UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43888C5476M
B43888C5476M Hakkında
EPCOS B43888C5476M radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 47 µF kapasitans değeri ve 450 V nominal voltajı ile genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılan bir bileşendir. ±20% tolerans değerine sahip olan kondansatör, 100 kHz frekansta 1.2 A ripple current kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye kalıcı olarak monte edilir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve frekans şekillendir uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Mounting Type Through Hole
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.2 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V