B43888C4476M
CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43888C4476M
B43888C4476M Hakkında
EPCOS B43888C4476M, 47 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılabilir. Radial can tipi paketlemesi ve through-hole montaj özelliği ile PCB'ye direkt monte edilir. ±20% tolerans değerine sahip olup, 100 kHz frekansında 1.1A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve filtreleme devrelerde kullanım için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Mounting Type Through Hole
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.1 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V