B43888C4336M
CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43888C4336M
B43888C4336M Hakkında
B43888C4336M, EPCOS tarafından üretilen 33 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal voltaj ile tasarlanmış bu radial montalı bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygun olup ±20% toleransa sahiptir. 100 kHz'de 900 mA ripple akım özelliğine sahip olan kondansatör, Through Hole montaj tekniği ile PCB'ye monte edilir. AC/DC güç kaynakları, filtrele devreler, ses sistemleri ve endüstriyel kontrol uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Mounting Type Through Hole
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 900 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V