B43888C4226M
CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43888C4226M
B43888C4226M Hakkında
EPCOS B43888C4226M, 22 µF kapasitansına ve 350V nominal gerilime sahip radial kurulumlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleranslı bu bileşen, 100 kHz frekansında 700 mA ripple akım taşıyabilir. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve impuls enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Kutulu radial paketleme ile kompakt tasarımlar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Mounting Type Through Hole
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 700 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V