B43888C4106M
CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43888C4106M
B43888C4106M Hakkında
EPCOS B43888C4106M alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10 µF kapasitans değerine ve 350 V rated voltaja sahip bu radial bağlantılı komponentin ±20% tolerans aralığında çalışır. 100 kHz frekansında 350 mA ripple akım özelliğine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılan yüksek gerilim kondansatörüdür. Through-hole montajı ile PCB tasarımlarında kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Mounting Type Through Hole
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 350 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V