B43888C2686M004
CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43888C2686M
B43888C2686M004 Hakkında
EPCOS B43888C2686M004, 68 µF kapasitanslı, 250 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile donanmış olan bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 105°C'de 12000 saatlik yaşam süresi ile tasarlanmış olan ürün, ±20% tolerans değerine sahiptir. 100 kHz'de 1.3 A ripple current kapasitesi sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalar için kullanılan bu kondansatör, güç kaynakları, audio amplifikatörleri, kontrol devresi ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Polar yapısı nedeniyle doğru kutup bağlantısına dikkat edilmelidir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V