B43888C1337M
CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43888C1337M
B43888C1337M Hakkında
B43888C1337M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 330 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltage ve ±20% toleransa sahip bu radial montaj kondansatörü, 100 kHz frekansında 3.2A ripple current özelliğine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direk entegre edilir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılmaya uygun elektrolit kondansatörüdür. Parça durumu obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Mounting Type Through Hole
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.2 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V