B43888C1107M
CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43888
B43888C1107M Hakkında
B43888C1107M, EPCOS tarafından üretilen 100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygun bir komponenttir. Radial montaj tipi ile PCB'ye direk lehimleme yapılabilir. ±20% tolerans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devreleri gibi alanlarda sıkça tercih edilir. 100 kHz'de 1.45 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Through-hole montaj teknolojisi sayesinde geleneksel elektronik ürün tasarımlarında rahatlıkla entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Mounting Type Through Hole
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.45 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V