B43888A9686M000
CAP ALUM 68UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43888A9686M
B43888A9686M000 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43888A9686M000, 68 µF kapasitans değeri ve 400 V rated voltage ile çalışan radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 5.9 Ohm ESR @ 120Hz değerleriyle tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipine sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme, desuplaj ve enerji depolama devreleri gibi alanlarda kullanılır. 1.04 A @ 100 kHz ripple current kapasitesine sahiptir. Üretim süresi sona ermişse de endüstriyel ve onarım uygulamalarında stok bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 5.9Ohm @ 120Hz
Mounting Type Through Hole
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.04 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V