B43888A1476M000
CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43888A1476M
B43888A1476M000 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43888A1476M000, 47 µF kapasitans değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V dereceli voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen komponent, through-hole montaj türü sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kolaylıkla entegre edilebilir. 100 kHz'de 580 mA ripple akım taşıyabilen, 120Hz'de 7.1Ω ESR değerine sahip bu kondansatör, güç kaynakları, audio amplifikatörler ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Parça şu anda discontinued statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 7.1Ohm @ 120Hz
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 580 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V