B43867A1476M
CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43867A1476M
B43867A1476M Hakkında
B43867A1476M, EPCOS tarafından üretilen 47µF kapasitansla radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransa sahip olan bu kondansatör, 140°C'de 1000 saat ömür süresi ve 405mA@100kHz yüksek frekans ripple akımı ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel kontrol devrelerinde yer alabilir. Through hole montaj tipi ile geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 140°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 405 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 270 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V