B43866W4336M
CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43866
B43866W4336M Hakkında
B43866W4336M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 33 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal voltaj ve ±20% tolerans ile tasarlanmış bu komponentin ESR değeri 120Hz'de 6.4 Ohm, 100 kHz'de ripple current kapasitesi 450 mA'dir. -25°C ile +125°C arasında çalışabilen ve 2000 saat ömür süresi bulunan bu kondansatör radyal through-hole montajı destekler. Otomotiv uygulamalarında, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolamada kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru polaritesi ile bağlanması zorunludur.
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 6.4Ohm @ 120Hz
Impedance 1.35 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 450 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V