B43866W4226M
CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43866W4226M
B43866W4226M Hakkında
EPCOS B43866W4226M, 22 µF kapasitansı ve 350V nominal voltajı ile tasarlanan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi ile PCB'ye dikey yerleştirilir. Otomotiv uygulamalarında güç kaynakları, filtreleme ve EMI enerji depolama amaçlı kullanılır. ±20% tolerans ve 125°C'de 2000 saat yaşam süresi ile belirtilmiştir. 100 kHz'de 355 mA ripple akım kapasitesine ve 120Hz'de 9.6Ω ESR değerine sahiptir. -25°C ile +125°C arasında çalışabilir. Bileşen artık üretilmemektedir.
Applications Automotive
Capacitance 22 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 9.6Ohm @ 120Hz
Impedance 2.02 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 355 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V