B43866W2476M
CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43866W2476M
B43866W2476M Hakkında
EPCOS B43866W2476M, 47 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V değerlendirme voltajı ile otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 125°C arasında çalışır ve 125°C'de 2000 saatluk ömrü garanti eder. 4Ohm ESR değeri ve 830 mOhms impedansı ile 100 kHz'de 530 mA ripple akımına dayanabilir. Through-hole radial paket tipinde gelen bu bileşen, otomotiv elektrik sistemleri, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 4Ohm @ 120Hz
Impedance 830 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 530 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V