B43866C9226M004
CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43866C9226M
B43866C9226M004 Hakkında
EPCOS (TDK) B43866C9226M004, 22 µF kapasitanslı, 400 V rated voltage ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipinde tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan polar kondansatördür. ±20% toleransa sahip olup, 100 kHz'de 280 mA ripple current kapasitesine sahiptir. -25°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığında, 125°C'de 5000 saatlik ömrü bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtering ve energy storage uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Ürün mevcut durumu Obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 280 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V