B43866C9226M000
CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43866C9226M
B43866C9226M000 Hakkında
EPCOS B43866C9226M000, 22 µF kapasiteli 400V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipine sahip olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 5000 saatlik ömür süresi (125°C'de) ile endüstriyel ve ev aletleri, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devreleri gibi uygulamalarda yer alır. -25°C ile 125°C arasında çalışan bileşen, 100 kHz'de 280 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Polar yapısı nedeniyle kutupluluğuna dikkat edilmelidir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 280 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V